45 saniyede açgözlü tilkiye ait iki resim arasındaki 12 farkı sadece eşsiz gözlem yeteneğine sahip kişiler bulabiliyor

Açgözlü tilkiye ait iki resim arasındaki 12 farkı bulmanız için hazırlanan bu görsel, görsel hafızanızı ve zihinsel çevikliğinizi geliştirmenin en eğlenceli ve basit yollarından biridir. Ustalıkla gizlenmiş farklılıklarla neredeyse birbirinin aynısı iki görsel, yüksek dikkat becerisi ister.

İnsan beyni gördüğü fotoğraflardaki ufak farklılıkları tolere etme konusunda oldukça iyidir. Bu yüzden bu tarz zekâ oyunlarında farkları tespit etmek zorlu bir mücadeleye sebep olur. Bu tarz zekâ oyunlarını düzenli aralıklarla oynamakta gözlem becerilerinizi geliştirerek, günlük hayatta daha dikkatli olmanızı sağlar.

Bu gözlem becerileri ile günlük hayatta karşılaştığınız problemlere daha hızlı çözümler bulabilir ve hiçbir detayı gözden kaçırmayacak kadar dikkatinizi geliştirebilirsiniz. Bir şeyleri gözlemleme konusunda ne kadar yeteneklisiniz, hadi görelim!

45 SANİYEDE 12 FARKI BULUNYukarıda bir yemek masası ve masanın başında kollarını envaiçeşit yiyecek ile doldurmuş açgözlü bir tilkinin olduğu özdeş iki resim görüyorsunuz. İki resimde her ne kadar aynı gibi dursa da dikkatli baktığınızda aralarında ufak farklılıkların olduğunu göreceksiniz. Bu ufak farklılıkları tamamını fark etmek için eşsiz bir gözlem yeteneğine sahip olmanız gerekir.

Peki, siz açgözlü tilkiye ait iki resim arasındaki 12 farkı 45 saniye içerisinde bulabilecek misiniz? Eşsiz bir gözlem yeteneğine sahip misiniz? Öğrenmek ister misiniz? Cevabınız evetse süreniz şimdi başlıyor!

Bu mücadelede başarılı olmak, görsel hafızanızı ve konsantre olma yeteneklerinizi geliştirmeye büyük ölçüde yardımcı olacaktır. Açgözlü tilkiye ait iki resim arasındaki 12 fark, zorlayıcı derecede ufak detaylara gizlendiği için süre yönetimini iyi kontrol etmeniz başarılı bir sonuç almanız için oldukça önemli.

Zaman doluyor. Şu ana kadar herhangi bir farklılık bulabildiniz mi? Biraz acele etmeniz gerekiyor. Son 3, 2 ve 1… Süreniz bitti.

ZORLAYICI FARKLARIN YERLERİ

Açgözlü tilkiye ait iki resim arasındaki 12 farkı bulmak için size ayrılan sürenin sonuna geldik. Tanınan süre içinde iki resim arasındaki farklılıkları tespit eden okuyucularımızı tebrik ederiz. Eğer halen daha farklılıkları tespit edemediyseniz endişelenmeyin. Çünkü şimdi sizlerle çözüm görselini paylaşacağız.

İşte açgözlü tilkiye ait iki resim arasındaki zorlayıcı 12 fark;Evet, ustaca gizlenmiş olan farklılıklar bu şekildeydi. Peki, siz iki resim arasındaki 12 farkı 45 saniye içerisinde bulabildiniz mi?

Bu tarz testlerde kendinizi geliştirmek için sitemizde yer alan iki resim arasındaki 3 farkı bulma ya da duvara sıva yapan adama ait iki görsel arasındaki 5 farkı 10 saniyede bulmaya çalışabilirsiniz.

İlginizi çekebilir;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x